Aktywność pojawia się również poza biurem

“Jeśli nie wiesz, co kochasz robić, podejmij się każdego zadania. Nawet tego z pozoru niemożliwego do zrealizowania. Tylko sprawdzenie się w trudnych warunkach pozwoli Ci odnaleźć prawdziwe powołanie.”
– Marcin Prus

pasje poza pracą

Zajmujemy się nie tylko pracą. Każdy z nas ma również sportowe zainteresowania. Jarek jest pasjonatem żeglarstwa – już kolejny sezon przemierza Mazurskie jeziora i kanały we wszystkich kierunkach. Piotr – wspólnie z Kolegami i rodziną z Grupy Rowerowej „Szczytniki-Koninko” przemierza drogi i szlaki nie tylko Wielkopolski. Sławek jest pasjonatem wielu dziedzin sportu – biegał po Chińskim Murze w półmaratonach i triathlonie, łączy pływanie z jazdą rowerem, kajakiem i biegiem w Quadrathlonie.

Sławek Kałuziński

Wiceprezes Technika Nova W ubiegłym roku został Mistrzem Europy w quadrathlonie na zawodach w Bydgoszczy oraz Wicemistrzem Świata w Pucharze Świata w swojej grupie wiekowej. Nowy rok będzie okazją do kolejnych wyzwań.

Achievements

Ze szczególną  uwagą należy tu wspomnieć o córce Sławka, Marcie Kałuzińskiej, gdyż razem startowali w Mistrzostwach Europy i Świata. Marta,  w 2020r. zajęła 2 miejsce w swojej grupie wiekowej. To ona była i pozostaje głównym inspiratorem tych startów.

Meet Our Boss

Mazurskie żeglowanie to pasja prezesa. Jarek nie przegapi żadnej okazji aby spedzić kilka dni na wodzie. 

Feel the taste of sailing

Rowerowy świat Piotra

Wpis zostanie wktórtce uzupełniony

© 2021 All Rights Reserved.